Facebook YouTube

Baza wiedzy

Rodzaje siedzisk w wózkach spacerowych

Jednym z najważniejszych czynników na który należy zwrócić uwagę podczas wyboru wózka spacerowego jest rodzaj siedziska. Producenci stosują różne rozwiązania w swoich spacerówkach, i każde z nich ma swoje plusy i minusy. Postaramy się wytłumaczyć Państwu najważniejsze cechy poszczególnych rodzajów siedzisk.
Czytaj całość
Virage Ecco

Rodzaje kół w wózkach dziecięcych

Na rynku dostępne są różne typy wózków dziecięcych wielofunkcyjnych i spacerowych. Każdy z nich ma inne zalety i nieco inne przeznaczenie. Oczywiście wszystkie służą do przewożenia dzieci, ale przecież jeździmy po różnych nawierzchniach i o różnych porach roku.
Czytaj całość
Konserwacja wózka dla dzieci

Prawidłowa konserwacja wózka dziecięcego

Wózek dziecięcy jest produktem używanym na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych i na różnych nawierzchniach, i w związku z tym wymaga okresowej konserwacji (w niektórych okresach roku nawet po każdym spacerze).
Czytaj całość

Jak wybrać wózek spacerowy?

Wielu z Państwa zadaje nam pytanie, jaki wózek spacerowy wybrać. Odpowiadamy, że to zależy od Państwa priorytetów.
Czytaj całość

Spacerówka na zimę

Wybór spacerówki na zimę to nie lada wyzwanie. Na rynku przeważają wózki spacerowe o typowo letnim przeznaczeniu i niestety niewiele z nich sprawdzi się w zimne dni, a już prawnie żaden z nich nie poradzi sobie na śniegu.
Czytaj całość