Facebook YouTube

Poznaj naszą politykę jakości

Bez jakości nie da się osiągnąć sukcesu na współczesnym rynku. Można ją osiągnąć przez połączenie kilku czynników:

  • Zaangażowanie wszystkich pracowników – Staramy się aby nasi pracownicy byli dumni z naszych produktów. W tym celu stosujemy wewnętrzne systemy motywacyjne oraz filozofię jakości LEAN, polegającą na zaangażowaniu całej załogi w wykrywanie potencjalnych błędów i szybkie komunikowanie o możliwych miejscach ich powstania.
  • Otwartość na sugestie naszych Klientów – Każda opinia o produkcie jest dla nas cenna, również ta negatywna. Staramy się aby nasze produkty spełniały Państwa potrzeby i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Czytamy każdy e-mail, każdy komentarz, każdą opinię… Jesteśmy do Państwa dyspozycji również w mediach społecznościowych i podczas imprez targowych w Polsce i za granicą. Nie każde rozwiązanie można wprowadzić z dnia na dzień, ale projektując nowe produkty zawsze staramy się wdrożyć jak najwięcej rozwiązań zaproponowanych przez naszych Klientów małych i dużych.
  • Wewnętrzne procedury i nastawienie na jakość – Posiadamy rygorystyczne procedury jakościowe zarówno w stosunku do naszych dostawców jak i do samych siebie. Wszystkie foteliki samochodowe EASYGO produkowane są w standardzie ISO 9001. Każdy produkt przed wprowadzeniem do produkcji jest wielokrotnie testowany zarówno przy wykorzystani naszego własnego parku maszyn testujących, jak i w niezależnych instytutach badawczych w Polsce i za granicą.

Najlepszym potwierdzeniem skuteczności naszej polityki jakości są przyznane nagrody oraz certyfikaty,
w tym również prestiżowy Europejski Certyfikat Jakości Jakość Roku 2017.

Serwis