Facebook YouTube

Dlaczego my?

Kim jesteśmy?

Po pierwsze rodzicami, tak jak Wy.

Po drugie specjalistami z wieloletnim doświadczeniem.

Po trzecie grupą ludzi nowoczesnych, projektujących innowacyjne produkty tak, aby ułatwić te jakże ważne chwile.

Dlaczego to robimy?

„Pomyślisz – dla zysku. Tak, ale w biznesie nie da się odnieść sukcesu nie znając potrzeb swoich klientów i nie potrafiąc ich zaspokajać. My znamy i potrafimy.”

Dyrektor d.s. Marketingu Piotr Kijas

Co jest naszą misją?

Szczęśliwa rodzina, która spędza wspólne chwile nie tylko w domu, ale i poza nim.
Spacer z poczuciem komfortu i bezpieczeństwa, wspólnie spędzone wakacje bez zbędnego obciążenia, czy bezpieczna podróż samochodem to tylko część możliwości, jakie dają Ci nasze produkty.

No i oczywiście wszystko w dobrym stylu…

Nagrody i wyróżnienia

Najlepszym potwierdzeniem jakości i funkcjonalności naszych produktów są otrzymane nagrody i wyróżnienia. Nasze produkty zyskały aprobatę zarówno wśród specjalistów jak i konsumentów, którzy wyrazili swoje zadowolenie z użytkowanych wózków dziecięcych i fotelików samochodowych marki EASYGO.

Europejski Certyfikat Jakości Roku 2017

Potwierdzeniem skuteczności naszej polityki jakości jest uzyskanie prestiżowego Europejskiego Certyfikatu Jakości Jakość Roku 2017 w kategorii Produkt z rodzinę wózków wielofunkcyjnych marki EASYGO. Wyróżnienie to zostało poprzedzone szczegółowymi zewnętrznymi audytami przeprowadzonymi przez Fundację Qualitas. Tym samym Produkty marki EASYGO znalazły się w prestiżowym gronie produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku Polskim nagradzanych tym wyróżnieniem już od 12 lat.

SuperMama Awards 2016

Jeden z naszych najpopularniejszych modeli wózków spacerowych OPTIMO został zwycięzcą prestiżowego plebiscytu Supermama Awards 2016 w kategorii Spacerówka dla Dziecka. Wyróżnienie to jest przyznawane bezpośrednio przez konsumentów poprzez głosowanie online. Z każdego urządzenia możliwe jest oddanie wyłącznie jednego głosu, a samo głosowanie jest jawne. OPTIMO otrzymał również dodatkowe wyróżnienie Bloggers’ Choice przyznawane przez blogerów parentingowych z całej Polski.

SuperMama Awars 2017

Tym razem konsumenci docenili nasz minimalistyczny wózek miejski MINIMA przyznając mu złoty medal w plebiscycie Supermama Awards 2017 w kategorii Spacerówka dla Dziecka. To wyróżnienie cieszy nas szczególnie, ponieważ pokazuje różnorodność naszej oferty wózków spacerowych. Konsumenci nagrodzili również nasz fotelik STARTER 0+ w kategorii Fotelik od 0 do 13 kg. Wyróżnienie to udowodniło, że konsumenci cenią nie tylko drogie foteliki, ale również te przeznaczone do montażu na wózkach dziecięcych. Fotelik STARTER 0+ można zamontować na większości wózków marki EASYGO w tym na modelach MINIMA i OPTIMO

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas priorytetem i punktem wyjścia przy projektowaniu naszych produktów. Współpracujemy z akredytowanymi instytutami i ośrodkami badawczymi w Polsce i za granicą, które poddają nasze produkty testom na zgodność z obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej normami bezpieczeństwa EN 1888:2012, EN 14988-1:2006+A1:2012 oraz ECE R44/04.

EN 1888:2012

EN 1888:2012

Europejska norma bezpieczeństwa EN 18881:2012 określa zasady bezpieczeństwa oraz metody badań wózków dziecięcych przeznaczonych dla jednego lub więcej dzieci. Niniejsza norma obejmuje zarówno badanie mechaniczne, dotyczące między innymi wytrzymałości i stabilności i wózków, jak również badania chemiczne dotyczące migracji pierwiastków. Wszystkie wózki dziecięce marki EASYGO zostały wyprodukowane zgodnie z tą normą i posiadają raporty zgodności wydane przez akredytowane jednostki badawcze w Polsce i za granicą.

ECE R44/04

Europejska norma bezpieczeństwa ECE R44/04 jest wymogiem niezbędnym do dopuszczenia fotelika samochodowego do obrotu na terenie Unii Europejskiej. Każdy fotelik samochodowy marki EASYGO posiada homologację ECE R44/04 wydaną przez akredytowany instytut badawczy w Polsce lub za granicą. Norma ta obejmuje szereg testów, w tym test zderzeniowy czołowy, wykonywany przy prędkości 50 km/h, tylny przy prędkości 32 km/h oraz test obrotu samochodu o 360 stopni.

OEKO-TEX STANDARD 100:

Jest najbardziej rozpoznawalnym w Europie znakiem świadczącym o bezpieczeństwie wyrobów włókienniczych pod kątem
zawartości substancji szkodliwych dla człowieka. Polscy dostawcy tkanin stosowanych naszych wyrobach posiadają certyfikaty OEKO-TEX STANDARD 100.

Oprócz wymaganych testów wykonywanych w specjalistycznych laboratoriach, posiadamy własny park maszyn testujących wytrzymałość naszych produktów. Podczas testów produkty poddawane są większym obciążeniom niż te wymagane przez Europejskie standardy, co oczywiście nie oznacza, że dopuszczalne jest przekroczenie limitów opisanych w instrukcjach obsługi, ale pozwala domniemywać, że w sytuacji ekstremalnej produkt może wykroczyć poza standardy.

Aby jednak zapewnić pełne bezpieczeństwo niezbędna jest również Twoja współpraca. Instrukcje obsługi naszych produktów przygotowywane są z dbałością o szczegóły, i w zgodzie z europejskimi standardami bezpieczeństwa EN 1888:2012, EN 14988-1:2006+A1:2012 oraz ECE R44/04. Zawsze przestrzegaj ostrzeżeń i zaleceń, które znajdziesz w dziale „OSTRZEŻENIA” na początku każdej instrukcji obsługi oraz zaleceń dotyczących konserwacji. Dokładnie czytaj również wszystkie etykiety ostrzegawcze umieszczone na produkcie i na jego opakowaniu.