Facebook YouTube

Wideo prezentacje

Zachęcamy do obejrzenia wideo prezentacji naszych produktów. Nasze filmy tworzymy w taki sposób, żeby mogli Państwo zobaczyć produkty takimi jakie są
w rzeczywistości. Nie stosujemy żadnego retuszu ani efektów specjalnych, które mogłyby w jakikolwiek sposób przekłamać wygląd lub funkcjonalność. Zaznaczamy jednak, że każdy monitor czy telewizor inaczej wyświetla kolory tapicerek.

Nasz wideo prezentacje stanowią również świetny substytut tradycyjnych instrukcji obsługi. Dzięki nim poznacie Państwo wszystkie funkcje naszych produktów.

Polecamy obejrzenie filmów zwłaszcza jeśli planujecie Państwo zakup przez Internet. Film niejednokrotnie stanowi lepszą prezentację, niż tradycyjna prezentacja w sklepie stacjonarnym, gdzie często brakuje miejsca lub czasu na precyzyjny pokaz.

Wózki dziecięce EasyGo - kolekcja 2022

Wózek dziecięcy SOUL marki EASYGO - pompowane koła, możliwość dokupienia siedziska

Wózek Dziecięcy Virage Ecco marki EasyGo - duża gondola, spacerówka od narodzin

Soul Air marki EasyGo lekki wózek dziecięcy 2w1 lub 3w1

EasyGo Fusion - Wózek rok po roku lub bliźniaczy

Wózek Domino marki Easygo - wózek bliźniaczy lub rok po roku

Wózek spacerowy Easygo Minima

Wózek Dziecięcy Spacerowy Easygo Quantum Alu

Wózek Dziecięcy Spacerowy Easygo Virage

Wózek wielofunkcyjny SOUL marki EASYGO

Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży wózków dziecięcych będą dzielić się swoją wiedzą oraz wprowadzać w tajniki wózków dziecięcych. Będą poruszać pewne aspekty techniczne stosowane w wózkach dziecięcych, porównywać różne rozwiązania, porządkować informacje, obalać mity, rozmawiać z ciekawymi gośćmi.

Specjaliści powiedzą o praktycznych metodach konserwacji wózków, aby jak najdłużej zachowały swoją prawidłową funkcjonalność. Pokażą, jak w warunkach domowych, wykonać drobne naprawy. Nie zabraknie wskazówek oraz video-prezentacji, które pozwolą wybrać idealny wózek dziecięcy.

Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów to nasz nowy projekt poświęconego branży wózków dziecięcych.

Projekt zamkniemy w trzech seriach filmów:

I seria – Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów. Poruszymy tu aspekty techniczne, będziemy porównywać różne rozwiązania stosowane w wózkach dziecięcych, pojawią się porównania różnych modeli wózków, głównie pod względem ich funkcjonalności oraz uporządkowanie informacji rynkowej. Bez zbędnego określania, który model jest lepszy, czy który model warto kupić.

II seria – Wózki Dziecięce W Praktyce. Pokażemy jak zachowują się poszczególne rozwiązania w plenerze, np. koła czy amortyzacja w terenie. Sprawdzimy jak spisują się różne rodzaje kół oraz różne modele wózków w rozmaitych warunkach atmosferycznych.

III seria – Wieczorne Pogaduchy O Wózkach Dziecięcych. Rozmowy o branży wózków dziecięcych, podczas których odsłonimy kulisy tej dziedziny. Poprowadzimy wywiady z ciekawymi osobowościami związanymi ze światem wózków dziecięcych. Dzięki tej serii poznacie i zrozumiecie tą sferę od kuchni.

Wózki dziecięce Optimo, Soul i Quantum marki EasyGo - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Idealny Wózek Dziecięcy - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Wózek spacerowy z przekładanym siedziskiem - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Wózek dla bliźniaków lub dwójki dzieci rok po roku - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Wózek z dobrą amortyzacją - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Wózek spacerowy dla starszego dziecka Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Jakie koła do wózka dziecięcego? Wyjaśniamy - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Cała prawda o komentarzach - Wieczorne Pogaduchy o Wózkach Dziecięcych

Jaki wózek do samolotu? - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Gondola do wózka - jak wybrać? - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Poznajemy eksperta - Wieczorne Pogaduchy o Wózkach Dziecięcych

Rodzaje siedzisk w wózkach dziecięcych - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Pilot - Wózki Dziecięce Oczami Ekspertów

Relacje z targów

Marka EASYGO powstała w 2008 roku i szturmem zdobywa rynek wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez naszego udziału w targach branżowych w Polsce i za granicą.

Każdego roku prezentujemy naszą nową ofertę podczas targów Kids’ Time w Kielcach, które są największą i najważniejszą imprezą branżową w Europie środkowo-wschodniej. To właśnie w Kielcach prezentujemy nowości, które wiosną spotykacie Państwo w sklepach w całej Polsce.

Regularnie również prezentujemy naszą ofertę podczas największych targów branży dziecięcej na świecie Kind und Jugend w Koloni, gdzie stajemy w szranki z markami z całego świata zdobywając coraz to odleglejsze rynki.

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z naszych stoisk targowych podczas najważniejszych imprez targowych w branży wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.

Gala 10 lat Euro Cart

Targi Kids' Time Kielce 2018

Targi Kids' Time Kielce 2017

Kind und Jugend fair 2016

Targi Kids' Time Kielce 2016

Kind und Jugend 2015

Targi Kids' Time Kielce 2015