Facebook YouTube

Wideo prezentacje

Zachęcamy do obejrzenia wideo prezentacji naszych produktów. Nasze filmy tworzymy w taki sposób, żeby mogli Państwo zobaczyć produkty takimi jakie są
w rzeczywistości. Nie stosujemy żadnego retuszu ani efektów specjalnych, które mogłyby w jakikolwiek sposób przekłamać wygląd lub funkcjonalność. Zaznaczamy jednak, że każdy monitor czy telewizor inaczej wyświetla kolory tapicerek.

Nasz wideo prezentacje stanowią również świetny substytut tradycyjnych instrukcji obsługi. Dzięki nim poznacie Państwo wszystkie funkcje naszych produktów.

Polecamy obejrzenie filmów zwłaszcza jeśli planujecie Państwo zakup przez Internet. Film niejednokrotnie stanowi lepszą prezentację, niż tradycyjna prezentacja w sklepie stacjonarnym, gdzie często brakuje miejsca lub czasu na precyzyjny pokaz.

Minima Plus marki EasyGo lekki wózek spacerowy spacerówka

Optimo Air marki EasyGo wózek spacerowy lub wielofunkcyjny z pompowanymi kołami

Wózki spacerowe i wózki 3w1

Krzesełko do Karmienia Linea

Wózek spacerowy Easygo Minima

Wózek Dziecięcy Spacerowy Easygo Quantum Alu

Wózek Dziecięcy Spacerowy Easygo Virage

Wózek Dziecięcy Easygo Optimo

Wózek wielofunkcyjny SOUL marki EASYGO

Wózek Dziecięcy Easygo Nitro

Wózek Spacerowy Quantum Air - koła pompowane spacerówka na zimę

Duo Comfort marki Easygo tania spacerówka dla bliźniaków (Easy Go)

Wózek Dziecięcy Virage Ecco 2019 marki EasyGo - duża gondola, spacerówka od narodzin

Relacje z targów

Marka EASYGO powstała w 2008 roku i szturmem zdobywa rynek wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Tak dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez naszego udziału w targach branżowych w Polsce i za granicą.

Każdego roku prezentujemy naszą nową ofertę podczas targów Kids’ Time w Kielcach, które są największą i najważniejszą imprezą branżową w Europie środkowo-wschodniej. To właśnie w Kielcach prezentujemy nowości, które wiosną spotykacie Państwo w sklepach w całej Polsce.

Regularnie również prezentujemy naszą ofertę podczas największych targów branży dziecięcej na świecie Kind und Jugend w Koloni, gdzie stajemy w szranki z markami z całego świata zdobywając coraz to odleglejsze rynki.

Zapraszamy do obejrzenia wideo relacji z naszych stoisk targowych podczas najważniejszych imprez targowych w branży wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.

Gala 10 lat Euro Cart

Targi Kids' Time Kielce 2018

Targi Kids' Time Kielce 2017

Kind und Jugend fair 2016

Targi Kids' Time Kielce 2016

Kind und Jugend 2015

Targi Kids' Time Kielce 2015